Акредитоване Тестування ДНК

Мобільний    location:

  1. Аналіз ДНК на отцовство
  2. Аналіз ДНК Дідусь/Бабусь
  3. Аналіз походження по ДНК
  4. Аналіз ДНК Брати/Сестри
Будьте обережні з аналізами ДНК по низькій вартості


Будьте обережні з компаніями, які пропонують аналізи ДНК по малій ціні. Ці компанії пропонують послуги, які занадто гарні, щоб бути правдою. Остерігайтеся наступних методів компаній з юридичний тест днк.

Сховані витрати

Звертайте увагу на сховані витрати, порівнюючи між собою різні компанії ДНК тестування.  Деякі компанії є недорогими, поки не виявиться, що ціна, яку вони вам пропонують, не включає забір матеріалу, витрати по пересильці,  або інші пов'язані з аналізом витрати.

DNA Dіagnostіcs Centre включає всі витрати клієнта у вартість аналізу.

Недолік Досвіду

Компанії, які пропонують недорогі аналізи ДНК, часто не можуть собі дозволити найняти дорогий й висококваліфікований персонал. По суті, деякі співробітники є студентами університетів і мають недостатньо досвіду.

DNA Dіagnostіcs Centre є однією з найдосвідченіших  компаній у сфері ДНК-тестування у світі. Персонал лабораторії має в сукупності 150 років досвіду в області генетики й біотехнологій.


Тестування ДНК як другорядний бізнес

Деякі великі компанії в області генетичного й біологічного тестування пропонують аналізи на батьківство як другорядний бізнес. Як другорядний бізнес, їх послуги по аналізах ДНК на батьківство можуть не одержувати достатньої уваги або фінансування, щоб забезпечувати клієнтам високу якість аналізів. Внаслідок цього ці лабораторії можуть не дотримуватись найсуворіших правил контролю якості, яких дотримуються компанії, спеціалізовані на тестуванні ДНК на батьківство.

DNA Dіagnostіcs Centre займається винятково аналізами на батьківство й інше споріднення.

Неіснуюча адреса

Щоб заощадити гроші, деякі лабораторії не мають фізичної адреси, доступної для клієнтів.  Їхня пошта доставляється в поштову скриньку. Деякі навіть не забирають пошту, а працюють тільки через Інтернет, і відправляють зразки в іншу лабораторію.

Офіси DNA Dіagnostіcs Centre розташовані на вулиці вулиці Ісаакяна, 1 у Київі та по вул .Набережна Перемоги, 100 у Дніпропетровську, Україна.

Мінімальна або відсутня клієнтська підтримка

Інший метод скорочення витрат лабораторій, що пропонують недорогі аналізи ДНК - недостатня клієнтська підтримка. Щоб скоротити накладні витрати, ці компанії мінімізують або виключають представників клієнтської підтримки, максимізуючи прибуток на недорогих аналізах. Це означає, що якщо в клієнта є питання по їхньому аналізу ДНК, у них будуть більші складності зв'язатися з компанією й поговорити із представником клієнтської підтримки.

DNA Dіagnostіcs Centre пропонує чудову клієнтську підтримку разом з висококваліфікованими експертами.

Заказать Замовити Аналіз ДНК на батьківство

Телефонуйте нам за тел. +38 (044) 578 05 00, а також пишіть на адресу Контакт для отримання більше информації та замовлення аналізу ДНК. 

Пояснення аналізу на Батьківство   |    Послуги аналізів ДНК   |    Питання   |    Про нас   |    Контакти   |    Головна     DNA testing  DNA testing