Я вагітна. Але хто Батько Дитини? Тест ДНК з Встановлення Батьківства

Можливо, для вас це прозвучить досить несподівано, однак це запитання звучить значно частіше, ніж можна було б очікувати: Хто батько?  Сьогодні більше половини всіх жінок в Америці віком до 30-ти років народжують поза шлюбом. Збільшення народжень поза шлюбом може вказувати на зміну ставлення до нього і ролі жінки у родині. За останні роки розвиток технологій забезпечило жінок можливістю виконання неінвазивних тестів ДНК з встановлення батьківства, які допоможуть знайти відповідь на запитання – хто саме є батьком – ще до народження дитини. Давайте розберемось, що таке тестування ДНК для встановлення батьківства, як тест ДНК працює і яким чином це може допомогти одержати вичерпну відповідь на ваші запитання про батька вашої дитини.

Що таке тест ДНК з встановлення батьківства?

Цей тест допоможе встановити особу біологічного батька дитини. Наша ДНК успадковується нами від наших біологічних батьків. Ще в момент зачаття дитина одержує половину ДНК від матері, а другу половину – від батька. Тест ДНК порівнює зразок ДНК дитини з ДНК «гаданого батька». На сьогоднішній день цей тест є найбільш точним і беззаперечним доказом біологічної спорідненості, при умові коректного виконання дослідження у генетичній лабораторії.

Як опрацьовується тест ДНК з встановлення батьківства?

Тест, що виконується до народження дитини (під час вагітності) має назву «пренатальний тест з встановлення батьківства». Сучасна технологія дозволяє виконувати менш інвазивні методи пренатального тестування ДНК з встановлення батьківства, під час яких виділяється і порівнюється ДНК дитини, яка природним шляхом попадає в кров матері. Цей метод може надати відповідь через кілька днів і вимагає для дослідження тільки зразок крові матері і гаданого батька. Неінвазивний тест ДНК з встановлення батьківства може бути виконаний в любий момент, починаючи з 9-го тижня перебігу вагітності. Інші методи пренатального тестування ДНК,  такі як Amniocentesis, є більш агресивними і містять деякий ризик викидня.

Порівняйте і зробіть свій вибір – який варіант тесту  є для вас оптимальним.

Неінвазивний пренатальний тест з встановлення батьківства.

Непевність жінки щодо особи батька майбутньої дитини може створювати стресову ситуацію і ускладнити перебіг вагітності, тому бажання встановити істину є  природнім  для всіх вагітних. На щастя, сьогодні існує безпечний метод вирішити проблему. Розроблений на основі сучасних технологій неінвазивний пренатальний тест з встановлення батьківства від Центру ДНК Діагностики (DDC) надає можливість одержати точну відповідь ще на початку вагітності, без ризику для дитини, тому що ми використовуємо для аналізу тільки зразки крові матері і батька. Клітини від плоду, що розвивається, вільно попадають у кров вагітної матері. Ці клітини можуть бути віднайдені вже на 8-му тижні вагітності. Застосовуючи нашу ексклюзивну технологію, яка була описана у провідному медичному журналі,  DDC може виділити ДНК з клітин плоду, визначити його генетичний профіль і порівняти з профілем ДНК гаданого батька. Ви одержите звіт про результат тесту з встановлення батьківства  менш ніж за тиждень з моменту доставки зразків ДНК до лабораторії Центру ДНК Діагностики.

Наш Центр з гордістю пропонує найбільш точний науково  обґрунтований метод встановлення батьківства до народження дитини. Це ретельно відпрацьований процес дослідження, що поєднує у собі найновіші технології ДНК SNP та запатентовані методи збереження і аналізу ДНК дитини, яка міститься в крові матері. Більш детальну інформацію про цей метод ви можете знайти в часописі «Obstetrics  & Gynecology»,/ August 2014/.

Примітка: Ви можете знайти компанії  , які пропонують в інтернеті  дешеві неінвазивні пренатальні тести з встановлення батьківства.  Слід з обережністю відноситись до цих пропозицій і вимагати дані про опубліковану інформацію, що містить фактичні дані про наукові дослідження таких лабораторій. Неінвазивне пренатальне тестування батьківства використовує найсучасніші наукові методи і вимагає наявності у дослідників відповідного обладнання та інструментів секвенування  ДНК. Центр ДНК Діагностики  це єдина в світі лабораторія, яка здатна опрацьовувати величезний обсяг досліджень, забезпечуючи високу якість результатів.

Тест після народження дитини – Можливо, ви вже чули про застосування букального тампону для одержання мазка з внутрішньої сторони щоки – який є джерелом ДНК для тестування і використовується більшістю лабораторій при виконанні тестів з встановлення батьківства. Цей метод є менш інвазивний, ніж зразок крові. Якщо тест ДНК потрібен лише для душевного спокою матері або підтвердження впевненості батька, ви можете застосувати варіант так званого «домашнього» тесту ДНК. Замовте тест  по телефону або через Інтернет – вам на протязі одного робочого дня буде висланий комплект для збирання зразків ДНК. Дотримуйтесь інструкції на упаковці набору. Після завершення процедури збору зразків, відправте комплект із зразками поштою до нашої лабораторії. Ви одержите точний результат тестування електронною або звичайною поштою через 1-2 дні після доставки зрезків ДНК до лабораторії.

Не є проблемою дізнатися, хто саме справжній батько вашої дитини. Ви можете негайно одержати безкоштовну консультацію по телефону 1-800-613-5768.


Share this Post
Email to a friendPost on FacebookPost to TwitterSubmit to DiggSave bookmark on deliciousFav it on Technorati

Тести на Батьківство: Який Тест вибрати? Тести Батьківства – у Яких Випадках вони Потрібні

Існує кілька типів тестів ДНК з встановлення батьківства. Деякі з них виконуються на вимогу закону, інші – з простої цікавості замовника. Але якою б не була причина замовлення тесту, дослідження з встановлення батьківства надасть вам відповідь, на яку ви очікуєте.

Розглянемо у популярному скороченому вигляді інформацію про 3 види тестів з встановлення батьківства.

«Домашній» Тест з встановлення батьківства

Домашній тест на батьківство  може дати відповідь про батьківство швидко і у приватному порядку (тобто, ви одержуєте результат для власного відома). Зразки ДНК можна збирати у домашніх умовах  власноруч і відправляти потім поштою до лабораторії для тестування. Деякі тести можуть бути завершені на протязі одного дня з моменту доставки зразків ДНК до лабораторії, тобто існують  різні варіанти в залежності від ситуації і бюджету. Якщо у вас виникають питання щодо додаткової інформації про приватний тест з встановлення батьківства, ви можете отримати вичерпну відповідь по телефону або на сайті Центру ДНК Діагностики. Якщо ви готові виконати такий тест, оформіть замовлення набору для збирання зразків ДНК у домашніх умовах на відповідній сторінці сайту DDC.

ПРЕНАТАЛЬНЕ ТЕСТУВАННЯ БАТЬКІВСТВА

Встановлення батьківства до пологів дає відповідь про батьківство ще до народження дитини. Існує два типи таких тестів, які вам пропонує Центр ДНК Діагностики.

Інвазийні – ці тести з встановлення батьківства виконуються шляхом тестування зразків амніотичної рідини з навколоплідного міхура або зразка CVS (ворсин хоріону). Обидва ці способи тестування батьківства не гарантують 100-процентну відсутність можливих ускладнень у перебігу вагітності, тому рекомендується обов’язкова попередня консультація  з вашим лікарем, перш ніж ви замовите таке дослідження.

Неінвазийні тести батьківства – Центр ДНК Діагностики пропонує вам новий неінвазийний пренатальний тест з встановлення батьківства, для виконання якого необхідно лише одержати зразки крові від матері і гаданого батька. Цей метод не несе жодного ризику для матері і плоду.

Експерти Центру ДНК Діагностики завжди готові допомогти вам у виборі тесту, який найкращим чином відповідатиме вашим потребам. Якщо у вас є запитання або проблеми із замовленням, ви можете одержати безкоштовну консультацію вже зараз за телефоном 1-800-613-5768.  Якщо ви прийняли рішення і бажаєте виконати тест, зробіть замовлення пренатального тесту з встановлення батьківства на нашому сайті.

ЮРИДИЧНІ ТЕСТИ З ВСТАНОВЛЕННЯ БАТЬКІВСТВА

Виконання юридичних тестів з встановлення батьківства може знадобитися у багатьох випадках – приклади ситуацій наведені нижче. Одразу слід підкреслити – щоб результат тесту ДНК став юридично визнаним документом, необхідно ретельно дотримуватись всіх  вимог закону, встановлених для юридичного тестування батьківства. Наприклад, зразки ДНК для тесту повинні відбиратися кваліфікованим персоналом у сертифікованих організаціях – лікарнях, лабораторіях, місцевих департаментах охорони здоров’я, тощо.

Розглянемо декілька найбільш поширених випадків, коли може знадобитися юридичний тест з встановлення батьківства.

Усиновлення – Непоодинокі випадки, коли питання батьківства пов’язане з процесом усиновлення. Якщо виконати тест з встановлення батьківства до початку процесу усиновлення, це допоможе уникнути надалі  багатьох юридичних проблем.

Свідоцтво про народження – У багатьох країнах, якщо батьки не перебувають у офіційно зареєстрованому шлюбі, дані про батька не можуть бути внесені у свідоцтво про народження дитини, якщо попередньо батьківство не встановлено  на законних підставах. У більшості випадків, це можна зробити шляхом  добровільного  визнання батьківства, завіреного підписами обох батьків і судді. У іншому випадку, юридичне встановлення батьківства за допомогою відповідного тесту ДНК буле єдиним способом довести родинний зв’язок  між батьком і дитиною.

Опіка над дітьми – Коли опіка оспорюється, тест на встановлення батьківства може знадобитись для того, щоб визначити законні права батька по відношенню до дитини. У кожній державі існують власні закони і керівні принципи щодо  відношення  тесту на батьківство до питання утримання під вартою.

Допомога на утримання дитини  –  у випадках, коли вирішується питання про встановлення аліментів на утримання дитини, біологічне батьківство гаданого батька повинно бути доказано.  Гаданий батько має можливість виконати тест ДНК з встановлення батьківства або підписати письмове визнання свого батьківства по відношенню до цієї дитини.

Постанова суду – Існує декілька причин що надають суду право  вимагати виконання тесту ДНК з встановлення батьківства від сторіни, яка відмовляється від співпраці у розгляді судової справи, наприклад, у суперечках про матеріальну підтримку дітей, або коли оспорюється право власності на майн очи зміст заповіту.

Імміграція – Тести ДНК для імміграції  і тести з встановлення батьківства є важливою часткою завершення процессу надання права на імміграцію зметою воззєднання родини. Потрвбно довести, що дійсно існує біологічний зв’язок поміж прохачем і одержувачем дозволу на імміграцію. Для цього потрібно виконати тест ДНК на встановлення спорідненості, скориставшись послугами лабораторії, яка відповідає вимогам, встановленим державними органами для досліджень такого типу.

Податкові декларації – У деяких випадках уряд може вимагати доказів біологічного батьківства, на підставах виконання податкових претензій – якщо відомості про батька не внесені у свідоцтво про народження дитини.

Заповіт/Нерухомість – Коли помирає один з батьків, може виникнути потреба з’ясувати наявність родинних відносин між померлим і живими претендентами на спадок – перш ніж юридичний поділ майна буде  уладнаний.  Зразок ДНК померлого для тестів (частки тканин, кров) може бути одержаний і збережений безпосередньо після смерті або через  використання  відібраних раніше зразків ДНК у системах  послуг  типу “DNA Banking”. Якщо біологічний зразок померлого не може бути наданий з якихось причин, родинні відношення можна встановити, використовуючи ДНК його  близьких біологічних родичів.

Існують також інші, не менш важливі причини для замовлення юридичного тесту  з встановлення батьківства, наприклад, для одержання маиеріальної підтримки від соціальних фондів, або для створення деяких юридичних документів. Тести можуть бути виконані на вимогу суду, або з ініциативи  сторін на підтримку позову/претензії/.

Незалежно від ваших причин звернення до лабораторії для виконання тесту ДНК з встановлення батьківства, експерти Центру ДНК Діагностики готові  обговорити  ваші потреби і надати  вичерпну відповідь. Якщо ви маєте запитання щодо тесту ДНК з встановлення батьківства, результат якого визнається законом – зв’яжіться  з нашим Центром  сьогодні!


Share this Post
Email to a friendPost on FacebookPost to TwitterSubmit to DiggSave bookmark on deliciousFav it on Technorati

Яким чином Тест ДНК на Батьківство може встановити, хто саме – Френк Сінатра чи Вуді Аллен – батько Ронана Ферроу?

Міа Ферроу у допису, який нещодавно був надрукований у «Vanity Fair» заявила, що її син Ронан не може бути дитиною Вуді Аллена. На її переконання, він скорше може бути сином Френка Сінатри. Виникає  питання – чому б їй не виконати тест ДНК з встановлнння батьківства, щоб з’ясувати істину? Виявляється, все не так просто.

Історії відомих осіб про несподіване батьківство, як результат зв’язку з іншими ,не менш популярними персонажами, з’являються у ЗМІ чи не кожен день. І багато хто почнає задаватися цим питанням…

У цьому конкретному випадку виникає логічне запитання – чому би Міа Ферроу не виконати аналіз ДНК дитини, щоб розгадати таємницю?

Д-р Майкл Берд, провідний експерт з тестів ДНК і директор лабораторії Центру ДНК Діагностики (DDC), наголошує, що це не так просто. «Наша лабораторія часто одержує запити від людей, які думають, що достатньо  виконати тест ДНК, одержаної від однієї людини, проаналізувати його генетичний профіль і це стане ключем  для вирішення проблеми. Однак насправді тест ДНК з встановлення батьківства – це порівняння профілів ДНК. Для того, щоб встановити біологічний зв’язок поміж двох осіб, ми повинні одержати профілі ДНК цих двох (або більше) людей, а по тому в лабораторії ми ретельно порівнюємо їх, для того щоб підтвердити або заперечити наявність кровної спорідненості» – говорить д-р Берд.

Як приклад, д-р Берд називає найбільш популярний запит від людей, які вважають, що володіють яким-небудь предметом одягу, що раніше належав Елвісу Преслі. Вони висловлюють бажання за допомогою DDC доказати твердження, що це аутентична річ, яка раніше належала Елвісу. «Наші консультанти з тестів ДНК пояснюють таким замовникам – якщо б ми мали можливість дослідити профіль ДНК, одержаної від самого Елвіса Преслі, то ми б залюбки порівняли з нею любу ДНК, знайдену на речах, які могли належати Елвісу» – коментує доктор Берд.

Ронан Ферроу раніше не приймав участь у тестах ДНК з встановлення батьківства – не тому що таких припущень не було  у минулому. Але після публікації допису 2-го жовтня, кожна з сторін, обмірковуючи сітуацію, прийшли до висновку, що тест ДНК з встановлення батьківства стане єдиним можливим способом вирішити цю проблему.

Зі слів Ненсі Сінатри-молодшої, до Ронана відносилися як до члена родини Сінатра.  Але припущення, що Ронан дійсно є біологічною дитиною Френка Сінатри, в той же час припускає факт подружньої зради, оскільки в момент  зачаття і народження Ронана , Френк Сінатра перебував у шлюбі з Ненсі Сінатра.

Міа Ферроу, яка і досі вважає Френка найбільшим коханням свого життя, вийшла заміж за Сінатру у липні 1966 року, однак шлюб тривав лише 18 місяців. Але Міа Ферроу стверджує, що «Ми ніколи не розлучались».

Барбара Сінатра на це відповіла: «Я не можу  у це повірити, навряд чи так було…Це просто купа брехні».

Але повернемося до Ронана Ферроу. Існує простий і надійний спосіб вирішення цієї суперечки. Для того, щоб з’ясувати, чи є Ронан  біологічною дитиною Френка Сінатри або Вуді Аллена, слід порівняти Їхні профілі ДНК. Хоч Френка сьогодні вже немає серед живих, існують інші напрямки дослідження – наприклад, порівняння профілів ДНК Ронана і відомих прямих родичів в родині Сінатри. У разі позитивного результату, Ронан може бути приєднаний до родини Сінатри.

Можна також виконати тестування Ронана і Вуді Аллена – у разі негативного результату Аллен буде виключений з числа гаданих батьків. Це не «зробить автоматично» Френка Сінатру батьком Ронана, але якщо батьківство Аллена буде підтверджено, це положить край всім спекуляціям  на цій справі.

Виконання тестів з встановлення батьківства передбачає два можливих варіанта: перший – для одержання юридичного документу, що визнається законом, другий – генерує тільки «інформативний» а не юридичний результат. Тут є різниця не тільки у формі підсумкового документу тестування, створеного на основі одержаного результату, але також у методиці  дослідження, яку лабораторії застосовують на всіх етапах.  Інформативні тести можуть бути суттєво дешевшими, але при цьому не опрацьованими з такою самою ретельністю і вимогливістю щодо додержання стандартів, як юридичні тести, що виконуються у лабораторіях, які акредитовані і сертифіковані організаціями, уповноваженими проводити регулярний контроль якості досліджень. DDC володіє всіма необхідними акредитаціями і сертифікатами, тому кількість  юридичних тестів ДНК тут значно більша, ніж у будь-який інший лабораторії – більш ніж 1.000.000 тестів з моменту створення Центру і до сьогодні.

Як закінчиться ця історія? Це залежатиме від того,  наскільки цілеспрямовано будуть діяти зацікавлені особи, щоб порівняти свою ДНК. Тест можна виконати суто конфіденційно, або ж хтось з учасників забажає оприлюднити історію у пресі – це право залучених до неї осіб. Але застосування єдино можливого способу точно встановити, хто саме є біологічним батьком Ронана, повинно переконати інших людей, які перебувають у схожій ситуації , виконати тест ДНК.

Ронан Ферроу нещодавно у Твіттері легковажно запостився: « Послухайте, а може ми всі  є синами Френка Сінатри?»

А як вважаєте ви?


Share this Post
Email to a friendPost on FacebookPost to TwitterSubmit to DiggSave bookmark on deliciousFav it on Technorati

Криміналістика Флориди: Доведена Невинність після Дев’яти Років Неправомірного Ув’язнення

Згідно постанови  окружного суду міста Хілсборо у справі № 02-CF-15542 та Департаменту Флориди з підтримки правопорядку у справі № 20030300771, у середу , 20 листопада 2013 р. Управління прокурора штату Флорида у 13-му окрузі зняло всі обвинувачення з Хейдріка Брітта, пов’язані з випадком сексуального насильства у 2002-му році, виходячи з нових результатів дослідження ДНК, яке було виконане підрозділом криміналістики Центру ДНК Діагностики (DDC) у Файферієд, штат Огайо, на чолі з доктором Джулієй  Хайнінг, директором – технічним керівником відділу судово-медичної експертизи ДНК.

DDC є найбільшим у світі приватним центром тестування ДНК. Історія з п. Бріттом, який був ув’язнений на протязі більш ніж 9-ти років після неправомірного рішення суду  – це був сьомий випадок, коли DDC  взяв участь у доведенні невинності осудженого.

Доктор Хайнінг та залучена Бріттом  команда юристів, керована Чарльзом А. Мюрреем, провідним адвокатом юридичної компанії «Charles А. Murray PA», за участю юристів проекту «Innocence»  штату Флорида  Меліси Монтел і Сет Міллер, ретельно проаналізували файли початкового дослідження.  Тести ДНК, виконані доктором Хайнінг та її командою у DDC, визначили профіль ДНК зразків, відібраних зі спідньої білизни жертви злочину і прийшли до висновку, що Хейдріка Брітта слід виключити з кола підозрюваних у цій справі. Ці висновки стали підґрунтям  рішення про звільнення його з в’язниці, яке було прийняте 24 вересня 2013 року.  Через два місяці суддя окружного суду 13-го округу Чет Харп підписав розпорядження про звільнення Хейдріка Брітта.

Доктор Хайнінг, коментуючи цей випадок, зауважила: «Тестування ДНК є потужним засобом для з’ясування істини, і його значення проявляється особливо переконливо у випадках, коли воно допомагає звільненню неправомірно засуджених». Юрист Чарльз Мюррей  згідний з нею: «Безперечно, саме результати тестування ДНК забезпечили перемогу. Без зусиль DDC, п. Брітт і надалі залишався у в’язниці. Я дуже задоволений професіоналізмом докора Хайнінг та її співробітників. Вони були неперевершеними у цій справі. Я рекомендуватиму всім скористатися допомогою DDC у аналогічних ситуаціях». Меліса Монтел задоволена досягнутим результатом –  повним звільненням від відповідальності Хейдріка Брітта. Вона заявила: «Я радію з приводу возз’єднання п. Брітта з родиною напередодні свята. Цього б не відбулося без зусиль DDC. Було дуже приємно співпрацювати з доктором Хайнінг, її відданими справі співробітниками, а також з місцевими юристами з компанії «Charles А. Murray PA».  Сам п. Брітт торжествує –  «Я хочу подякувати доктору Хейнінг  та персоналу лабораторії за їхню працю і наполегливість, яку вони продемонстрували у бажанні допомогти правосуддю. Моя родина і я високо цінуємо професіоналізм всієї команди».  Коментуючи своє звільнення, п. Брітт заявив: «Я дуже довго чекав на цей день – на протязі  майже десяти років. Я завжди заявляв про свою невинність і тепер тестування ДНК довело – все, що я стверджував – правда. Дякую Богу за ДНК".

Пітер Вітуллі, президент і генеральний директор DDC, заявив: «Я гордий за доктора Хайнінг і її команду судово-медичної експертизи, вони переконливо доводять  можливості тестування ДНК. Центр ДНК Діагностики починаючи з 2008-го року успішно допомагають безпідставно засудженим у процесах звільнення від відповідальності і надають послуги тестування ДНК для проектів «Innocence»  по всій країні. Безперечно, наука може сама говорити про себе, але все ж таки світовий рівень і найсучасніші методи наших досліджень дозволяють науці надати потужний імпульс для звільнення невинних людей, таких як п. Брітт. Ми цінуємо довіру, яку виявили нам п. Брітт та його родина».

Про підрозділ криміналістики Центру ДНК Діагностики (DDC)

Цей підрозділ Центру ДНК Діагностики (DDC) є повністю акредитованою лабораторією судової експертизи, яка забезпечує проведення неупередженої незалежної судової експертизи ДНК та надає консультаційні послуги для співробітників юридичних та правоохоронних органів.  Вона застосовує провідні технологічні системи (Identifiler ™, GlobalFiler ™, Yfiler ™ и MiniFiler ™)  і пропонує повний спектр  консультаційних послуг, в тому числі розгляд результатів та висновків інших лабораторій, свідчення експертів у суді. Цей підрозділ діагностичного центру ДНК, розташований у Fairfield (Oгайо), є найбільшим постачальником послуг у галузі приватних тестів ДНК з встановлення батьківства та інших досліджень  ДНК у США та по всьому світі, на протязі  більш як 20 років. DDC пропонує комплексні послуги  з тестування ДНК для встановлення батьківства та шнших типів біологічної спорідненості,проведенню судово-медичної експертизи, дослідженню походження і ветеринарному аналізу ДНК тварин. Наш Центр одержує більш як 800000 запитів від потенційних замовників щорічно, і з часу заснування виконав більше 2-х мільйонів тестів ДНК. Високий рівень роботи Центру визнаний численними акредитаціями на національному і міжнародному рівні. Систематичні перевірки роботи Центру (в тому числі 16 перевірок з боку ААВВ (відома як Американська асоціація банків крові) і Колегії американських патологоанатомів (САР), підтвердили високий рейтинг DDC. Лабораторія також акредитована  ACASS на відповідність стандартам  ISO 17025|/2005 , а також Американського товариства директорів криміналістичних лабораторій з акредитації Міжнародного комітету відповідності керівним принципам Консультативної ради досліджень ДНК (DAB), що свідчить про чудову організацію судово-медичної діяльності у DDC.

Щоб одержати додаткову інформацію, відвідайте наш сайт www.forensicdnacenter.com  або зателефонуйте за номером 1-800-406-1940.


Share this Post
Email to a friendPost on FacebookPost to TwitterSubmit to DiggSave bookmark on deliciousFav it on Technorati

В Греції Тест ДНК Застосований у Розслідуванні Таємниці Походження Дівчинки

Владні органи в Греції виявили у циганському таборі  дівчинку з блакитними очима і світлим волоссям на ім’я «Марія» і зацікавились її походженням. Сімейна пара, що стверджувала, буцімто вони є батьками дівчини, не має жодної зовнішньої схожості з нею – в них смуглявий колір шкіри і темне волосся, у той час коли сама Марія має дуже світлу шкіру. Вона була негайно забрана з-під опіки батьків, і ця сімейна пара була заарештована за підозрою у викраденні.

Мати Марії повідомила свого адвоката, що вона не викрадала дівчину. Зі слів матері, Марія була віддана  до пової родини іншою циганкою з Болгарії, яка не мала можливості утримувати дитину. Але грецька влада мала деякі сумніви щодо цієї історії, оскільки особи циганської національності, у кількох випадках раніше,  були звинувачені у продажу  дітей. Подружжя в Болгарії, яке, за чутками, було біологічними батьками Марії, для встановлення істини було залучене до тестування її ДНК.

Правда про походження Марії

Після закінчення тестування ДНК з встановлення  батьківства, владні органи Болгарії одержали докази, що підтвердили свідчення грецької названої матері Марії: біологічною матір’ю дівчини дійсно була жінка з циганського роду в Болгарії. Тест з встановлення батьківства також підтвердив, що чоловік цієї жінки є біологічним батьком Марії. Болгарське подружжя заперечує факт продажу дитини іншій циганській родині.

Цей конфлікт був вирішений досить оперативно завдяки можливості виконання тестування ДНК. Адже на початку розслідування декілька людей у різних країнах мали надію, що Марія – це їхня дитина, яка пропала кілька років тому. Але тестування ДНК з встановлення батьківства дозволило встановити походження Марії без будь-яких сумнівів.

Багато мешканців США мають питання щодо батьківства

Сьогодні досить велика кількість громадян Сполучених Штатів мають сумніви щодо свого батьківства. Якщо ви один з таких невпевнених батьків, то ви в цьому не одинокий. На щастя, ви живете в час, коли маєте можливість одержати точну і швидку відповідь на це питання.

Центр ДНК Діагностики – це провідна компанія  у галузі тестів ДНК з встановлення батьківства.  Зацікавлені особи і організації рекомендують наші тести ДНК частіше, ніж послуги інших компаній. Ми гарантуємо точні і конфіденційні  результати, які допоможуть вам одержати відповідь на ваші запитання щодо батьківства.

Якщо для вас важливо знайти душевний спокій і впевненість у питанні про своє батьківство, або необхідно мати результат тесту ДНК, що буде визнаний судовими чи державними органами, зверніться до нас у Центр ДНК Діагностики, для того, щоб розпочати цю процедуру вже сьогодні.


Share this Post
Email to a friendPost on FacebookPost to TwitterSubmit to DiggSave bookmark on deliciousFav it on Technorati

Замовлення Тестування Батьківства – «Chain of Custody» та Все, що Вам Слід Знати про Це

В одному з наших попередніх повідомлень, ми обговорювали різницю між тестом юридичного встановлення батьківства – який також називають Chain of Custody ( COC), та тестом, що не має юридичної сили. У цьому повідомленні детально розглядаються правила збирання зразків ДНК, їх доставки та інші деталі, які вам необхідно знати і виконувати.

Тестування батьківства є невід’ємною складовою кримінального і громадянського законодавства, при цьому методи і засоби встановлення батьківства суттєво змінилися за останні роки. Галузь перевірки батьківства зазнала свою власну науково-технічну революцію, завдяки сучасним тестам ДНК, генетичній дактилоскопії  та технології подвійного незалежного тестування. Точність результатів тестів з встановлення батьківства і їх акредитація має першорядне значення, оскільки може впливати на результати судових процесів у кримінальних справах і судових рішень щодо законних прав і обов’язків батьків і дітей у громадянському судочинстві. Обов’язковою умовою для виконання  юридичного тесту ДНК з встановлення батьківства є вибір акредитованої лабораторії, наприклад такої, як Центр ДНК Діагностики.

В цілому,  ДНК-профілювання має достатньо високий ступінь точності результату, щоб бути використаним у судових процесах з різних справ, а метод так званої «генетичної дактилоскопії» є найкращим методом визначення біологічної спорідненості. Зразки для тестування можуть бути зібрані методом безпечних і безболісних мазків з внутрішньої сторони щоки і передані до лабораторії способом, що забезпечує їхню недоторканість від несанкціонованих втручань.

Тест ДНК з встановлення батьківства визначає наявність генетичний зв’язок  поміж гаданим батьком і дитиною. Він є на 100% точним при умові дотримання  лабораторією жорстких правил, встановлених регулюючими органами. Це робить результат  тесту юридично безсуперечним і визнаним у суді.

ДНК-Дактилоскопія

Так звані «генетичні відбитки», одержані  за допомогою тесту ДНК з встановлення батьківства служать для ідентифікації унікальних структур ДНК людини. Процес їх порівняння нічим не відрізняється  від аналогічних методів звичайної дактилоскопії, а результати матимуть однаковий ступінь точності, навить під пильним контролем з боку учасників судових засідань.

Результати теста з встановлення батьківства повинні бути визнані  у судовому порядку, перш ніж на їхній основі будуть зроблені які-небуть постанови, наприклад, про опіку. Більшість  дослідніцьких лабораторій під час збирання зразків ДНК вимагають ідентифікації особи кожного учасника тестування – наприклад,  пред’явлення посвідчення особи з фотокарткою або паспорту.

Збирання зразків ДНК повинно виконуватись у професійних медичних установах, з дотриманням умови – особа, що виконує цю процедуру, не може бути особисто  зацікавлена  у результаті тесту.

Краще одержати відповідь раніше, аніж пізніше

Якщо ви опинились у скрутній ситуації, пов’язаній з батьківством, зверніться до спеціалістів Центру ДНК Діагностики. Кваліфікований співробітник детально розгляне вашу ситуацію і підкаже найкраще рішення для ваших проблем у найпростіший спосіб.


Share this Post
Email to a friendPost on FacebookPost to TwitterSubmit to DiggSave bookmark on deliciousFav it on Technorati

Підтвердження Батьківства – Це Слід Знати!

Якщо мати на момент народження дитини  не перебуває у зареєстрованому шлюбі, персонал пологового  будинку  стає умотивованим  (часто це стимулюється державою) на встановлення гаданого батька; після того, як особу цієї людини буде встановлено, йому запропонують добровільно підписати т.з. «Підтвердження Батьківства». Якщо батько погоджується, цей документ надалі використовується як підстава для внесення  його даних у свідоцтво про народження дитини.

Слід підкреслити – цей документ має суто добровільний характер. Підпис батька на ньому відкриває можливості реалізації двох головних юридичних складових – права і обов’язки. В момент, коли батько має слушну нагоду підписати це добровільно  (або ж можливо стикається з певним тиском щодо цього), він повинен чітко розуміти, які обов’язки це покладає на нього і давати згоду на підпис тільки  якщо на 100% впевнений, що саме він є біологічним батьком дитини.

Права: Після того як документ  буде застосовано для створення Свідоцтва про народження, він може допомогти встановити права батька на активну участь у житті дитини, наприклад право на відвідини і опіку. Якщо дитина народжується у офіційному шлюбі, імена батьків у Свідоцтві про народження вносяться автоматично, так само встановлюються батьківські права.  У випадку, коли дитина народжується поза шлюбом, біологічний батька не може автоматично одержати батьківські права, тому першим кроком стає добровільне заповнення форми «Підтвердження батьківства».

Обов’язки: Підтверджуючи підписом своє батьківство, ви на додаток до батьківських прав одержите ряд обов’язків. Фінансові зобов’язання, такі, як аліменти також є результатом визнання батьківства. Важливим моментом є те, що після юридичного встановлення біологічного батька, суд у багатьох випадках не звільняє його від фінансових зобов’язань по відношенню до дитини, навіть якщо через деякий час, наприклад через рік) тест ДНК доведе, що він не є біологічним батьком цієї дитини. У законодавстві більшості штатів існує норма  – якщо такий тест ДНК і відповідні юридичні заходи на основі результату тесту не були виконані на протязі 60-ти днів з моменту підписання «Підтвердження батьківства», то юридичне скасування фінансових зобов’язань буде пов’язано з суттєвими ускладненнями.

Якщо вам запропонували підписати добровільне визнання батьківства, намагайтесь використати кращі рішення. Не виключена можливість певного тиску задля  одержання підпису на документі. Для більшості молодих батьків це не є проблемою – адже ви знаходитесь у довготривалих стабільних стосунках і не маєте ніяких сумнівів відносно батьківства. Але для багатьох чоловіків все не так просто. Офіційна особа, яка просить вас підписати «Підтвердження», повинна при цьому пояснити – якщо ви маєте сумніви, ви не повинні підписувати це негайно. Ви маєте право вимагати проведення тесту ДНК на встановлення батьківства, щоб бути певним. Якщо ж ви піддалися на умовляння і підписали документ, але сумніви не покидають вас, потрібно якомога швидше розглянути і виконати варіант, викладений нижче.

Найбистріший і найпростіший спосіб виконати тест ДНК з встановлення батьківства – це зробити його у приватній лабораторії. Виберіть для цього лабораторію, що акредитована ААВВ, наприклад Центр ДНК Діагностики. Впевніться, що замовлений тест є юридичним тестом для суду, а не домашнім тестом для душевного спокою, який не має юридичної сили. Якщо ви будете тягнути час і вагатися, то процес може зайняти багато часу, перш ніж одержите результати.

Рішення підписати добровільне визнання батьківства може суттєво вплинути на ваше життя, тому слід пам’ятати, що це рішення має бути рішенням людини, яка ретельно все обміркувала і зважила, з врахуванням всієї одержаної інформації.


Share this Post
Email to a friendPost on FacebookPost to TwitterSubmit to DiggSave bookmark on deliciousFav it on Technorati

Розслідування Вбивства Моллі Біш: для чого Поліція Залучає Приватну Лабораторію до Аналізу ДНК?

Вранці 27 червня 2000 року, рятівник Моллі Біш, так само як і у будь-який інший день, вийшла на свою робочу дільницю – пляж біля ставу у місті Уорен, штат Масачусетс, Це був останній раз, коли її бачили живою. Через 3 роки її тіло було знайдене у віддаленому районі Палмера, штат Масачусетс. Через майже 13 років після цього  – 14 квітня 2013 року – було оголошено, що частину не досліджених  донині доказів, що були зібрані під час розслідування, було відправлені поліцією штату до лабораторії у Даласі, штат Техас, для тестування ДНК.

Мабуть, дехто може запитати – для чого це було зроблено? Чому вони залучають третіх осіб до виконання робіт, адже влада штату має свої державні лабораторії?

Згідно висновків виконаного у 2010 році дослідження, що має назву «Це складніше, ніж ви думаєте: Гід для керівника по проблемам ДНК», використання можливостей приватних лабораторій для проведення аналізу ДНК має ряд переваг.

Приватні лабораторії – це бізнес: вони постійно конкурують один з одним, намагаючись забезпечити найкращий сервіс для своїх клієнтів. З цієї причини приватні лабораторії зазвичай більш уважно ставляться до завдань, що поставлені перед ними, намагаючись виправдати проявлену довіру.

Найновіші технології: Оскільки ці лабораторії мають дієвий стимул, це допомагає бути у курсі  останніх технологічних розробок у галузі генетики. У деяких випадках обладнання приватних підприємств може бути набагато сучаснішим, ніж обладнання державних лабораторій.

Швидкість виконання: Аналітики у приватних лабораторіях зазвичай не мають  такий само великий обсяг замовлень, як аналогічні державні лабораторії, і це визначає зацікавленість у використанні цього потенціалу з боку науковців. Більшість лабораторій при розробці  своєї структури цін враховує можливість створення і реалізації спрощених запитів. Тому для подібних випадків високі вимоги можуть бути скорочені, якщо агенція буде у цьому зацікавлена.

Контакти: Оскільки приватні лабораторії є незалежними, вони можуть обмежувати прямі контакти між своїми науковцями і владою. У результаті зменшується вірогідність можливого «втручання» у процес. Простіше кажучи, у приватній лабораторії контакти науковців з державними службовцями зведені до необхідного мінімуму, що  дає можливість присвятити більше часу поглибленню досліджень. Таким чином, якість наукового аналізу  покращується за рахунок лише періодичного і по суті формального контакту поміж владними структурами і науковцями.

Акредитація і Аудит:  Оскільки акредитація у більшості випадків посвідчує відповідність встановленим вимогам саме приватних лабораторій, їхня діяльність підлягає систематичним перевіркам і аудиту. Це стимулює керівництво і персонал постійно підтримувати найвищі стандарти у роботі. Лабораторії що виконують юридичні дослідження, такі як Центр ДНК Діагностики, повинні мати сертифікат  ASCLD/LAB International. Сертифікат підтримує  Американське Товариство Директорів Криміналістичних Лабораторій/Рада Акредитацій Лабораторій.

Без сумніву, існує ряд позитивних моментів у залученні приватних лабораторій на основі офіційного аутосорсінгу для тестування ДНК. Однак у випадку справи Моллі Біш, владні структури утримались від коментарів про причини такого рішення і зміст аналізів, що виконуються.

Якщо ви зацікавлені отримати додаткову інформацію про тестування ДНК, аналізи і комплексні послуги у нашій лабораторії, будь ласка, зверніться до Центрі ДНК Діагностики.


Share this Post
Email to a friendPost on FacebookPost to TwitterSubmit to DiggSave bookmark on deliciousFav it on Technorati

Ризики та Переваги Передпологового Тестування ДНК

Пренатальне (передпологове) тестування ДНК з встановлення батьківства допоможе жінці , у випадку виникнення сумнівів, встановити особу  справжнього біологічного батька дитини до її народження.

Впевненість і душевний спокій дуже важливі для кожної жінки під час вагітності. Сумніви відносно біологічного батька дитини здатні зробити її життя вельми напруженим. Біологічний батько зазвичай завжди готовий піклуватися  своєю дитиною, надавати постійну  матеріальну допомогу матері майбутньої дитини. Ще під час вагітності, як тільки жінка одержить висновок щодо особи біологічного батька своєї дитини, можуть бути прийняті деякі ріщення відносно забезпечення добробуту цієї дитини.

Люди, які мають прийняти будь-яке рішення, зазвичай бажають спочатку з’ясувати, чи не має яких-небуть ризиків, пов’язаних з цим рішенням.

Для початку спершу поговоримо про можливі ризики, оскільки це питання не займе багато часу.  Дійсно, практично всі спеціалісти приходять до висновку, що неінвазивний  аналіз ДНК під час вагітності не приховує жодних відомих ризиків – фізичних або медичних. Ані дитина, ані мати не наражаються на ризик при виконанні такого тестування. Сам процес  тестування не є медичною процедурою і вимагає  тільки наявності зразка крові матері і гаданого батька На відміну від цього методу, медичні процедури при інвавівному методі тестування ДНК, такі як амніоцентез, чи збирання ворсин хоріону (CVS), передбачають введення голки  до черевної порожнини або виконання інших інвазивних маніпуляцій, тому обидві процедури не виключають цілковито ризик нанесення шкоди матері і ще ненародженій дитині.

Тепер, коли ми впевнені у відсутності небезпеки, слід визначити головні переваги неінвазивного тестування  ДНК з встановлення батьківства підчас вагітності.

Перевага: тест однозначно встановлює факт біологічного батьківства

Результат тестування ДНК має дуже високий ступінь точності – до 99,9999%. Що  стосується правової сфери, то у випадку, коли сертифікований тест ДНК робить висновок про біологічне батьківство певної особи, це визнається доведеною істиною. На особистому рівні, протестована особа, у разі позитивної відповіді, може бути цілковито впевнена у своєму біологічному батьківстві.

Перевага: душевний спокій

Душевний спокій має велике значення для вагітної жінки. Любе надмірне психологічне напруження під час вагітності може принести шкоду як матері, так і дитині. Навіть просто  цілковита впевненість в тому, що тест є надійним, неінвазивним, безболісним  і доволі простим у виконанні для учасників дослідження, здатна творити чудеса і  полегшувати  можливий стресовий стан.

Користь: це абсолютно безпечно

Все що потрібно для виконання неінвазивного пренатального тестування з встановлення батьківства – одержати звичайні зразки крові від матері і гаданого батька. Інші, інвазивні методи збирання зразків ДНК для тесту з встановлення батьківства, наприклад, амніоцентез, не є абсолютно безпечними для матері і дитини, щоб бути рекомендованими до виконання. Під час цієї процедури лікар робить прокол і вводить дуже тонку голку  через черевну порожнину до матки. Ця маніпуляція містить ризик викидня. Деякі жінки зазнають також іншіх  побочних наслідків, таких як вагінальна кровотеча і судорога.

Метод біопсії хоріону (CVS) для одержання зразка ДНК у тесті з встановлення батьківства, так само, як і амніоцентез, містить певний ризик викидня. За даними Американської асоціації вагітності, існує приблизно однопроцентна вірогідність викидня при виконанні цієї процедури для тестування ДНК з встановлення батьківства.

Перевага: неінвазивне тестування ДНК на зразках крові є дешевшим

Порівняйте: тестування ДНК під час вагітності ( або у інший період, з тієї ж причини) може коштувати від 1500 доларів США або більше. Інвазівний тест ДНК на зразках амніоцентези або CVS коштуватиме  $ 400 – $ 600 за тестування зразків на батьківство, але вартість самої процедури збирання таких зразків може коштувати від $ 1000  до  $ 2500, на додаток до вартості самого дослідження з встановлення батьківства.

Перевага: ви можете виконати тест ДНК на ранній стадії вагітності

Жінки повинні також враховувати – тест ДНК під час вагітності на зразках крові (неінвазивний) може бути виконаний вже на першому триместрі вагітності. Такий процес є сучасним, що використовує найновіші досягнення у методах аналізу ДНК, технологію мікрочіпів SNP, власні методи збереження і аналізу ДНК дитини, що природним шляхом міститься у крові матері.

Процедура збирання зразків CVS або амніоцентеза для аналогічного тесту ДНК можуть бути виконані не раніше, ніж наприкінці першого триместру вагітності.

Відношення закону до тесту ДНК з становлення батьківства

Якщо зразки ДНК зібрані з дотриманням вимог “Chain of Custody” (COC), результат тесту  є остаточними і встановлює батьківство юридично. Для того, щоб результати тестування були визнані судом, зразок ДНК від гаданого батька не можна одержувати без його відома. У тих випадках, коли мати хоче через суд одержати соціальну допомогу у зв’язку з вагітністю, суд за законом може примусити гаданого батька взяти участь і оплатити послуги з тестування ДНК, але він може зробити це також добровільно.  Оскільки результат тесту ДНК з встановлення батьківства має дуже високий ступінь точності, він також має широкі повноваження у випадку визначення матеріальної підтримки для дитини.

Чи може тест з встановлення батьківства анулювати  відповідальність гаданого батька?

Уявімо ситуацію, коли вагітна жінка знаходиться у стадії розлучення, приводом для якого стала подружня зрада чоловіка, який до того ж є гаданим батьком ще не народженої дитини. Виникає питання: якщо тест з встановлення батьківства доведе, що чоловік не є правдивим біологічним батьком цієї дитини, чи повинен він нести відповідальність за сплату аліментів?

Відповідь на це запитання реально залежить від правового статусу подружжя, тому вона не є однозначною. У деяких штатах, якщо генетичне тестування доказує відсутність біологічного батьківства, то він не несе відповідальність за утримання дитини.

У інших випадках, коли батько, наприклад, у письмовій формі визнає батьківство або відкрито виступає у ролі батька, або якщо дитина народилася на протязі 300 днів після розлучення, він може бути відповідальним за утримання дитини, навіть якщо він не є біологічним батьком. Рішення в значній мірі залежить від правового статусу та інтерпретації його прав, оскільки такі ситуації відносяться судом до категорії унікальних обставин.

Результат тесту ДНК з встановлення батьківства є важливим фактором встановлення істини, але не передбачає юридичного встановлення фінансової відповідальності конкретної особи за підтримку дитини.


Share this Post
Email to a friendPost on FacebookPost to TwitterSubmit to DiggSave bookmark on deliciousFav it on Technorati

Тестування ДНК – Метод Генетичної Реконструкції

Завдяки застосуванню генетичної реконструкції з використанням методів тестування ДНК, шляхом тестування біологічних родичів гаданого батька, можна виконати статистично значущу оцінку вірогідності батьківства. Ці результати є у достатній мірі надійними для застосування їх як доказів для одержання допомоги по соціальному забезпеченню, підтримки претензій на спадок, імміграційних додатків, тощо.

Починаючи з 1990-х років, методи тестування на батьківство відійшли від застосовуваного раніше порівняння груп крові і зосередились на визначенні наявності певних генетичних маркерів. При виконанні генетичної реконструкції , лабораторії порівнюють профіль ДНК дитини з профілями близьких біологічних родичів гаданого батька (рідних братів, сестер і біологічних батьків) .

Хоч профіль ДНК кожної людини є унікальним, близькі біологічні родичі мають ряд генетичних маркерів, що успадковані від своїх батьків. Генетична реконструкція, що виконується у лабораторії DDC, ідентифікує ці маркери. При наявності достатньої  кількості таких загальних генетичних ознак, можна зробити висновок про наявність біологічної спорідненості.

Результат буде більш точним  у залежності від ступеню спорідненості і кількості членів родини, що приймають участь у тесті. Якщо для тестування доступні тільки двоє родичів гаданого батька, то необхідна також участь матері дитини, щоб досягнути кращих результатів тесту. Якщо мати дитини не доступна для тестування, дослідження можна продовжувати, але воно не дозволить встановити чи існує біологічний зв’язок між учасниками.

Коли достатня кількість виявлених маркерів у ДНК близьких родичів співпадає з ДНК особи, чия спорідненість досліджується, генетичне тестування у багатьох випадках може надати статистичні дані, достатні для того, щоб підтвердити або заперечити вірогідний біологічний зв’ язок. Якщо у дослідженні бере участь досить велика кількість  членів родини, вірогідність батьківства може бути встановлена з точністю 99% (або вище).

Коли гаданий батько не доступний

У деяких випадках гаданий батько може бути недоступним  для участі у тестуванні ДНК – наприклад, його місцезнаходження невідоме, або він відмовляється взяти участь у дослідженні. Настирливість родичів і проведення архівних «розкопок» можуть допомогти у вирішенні деяких з цих проблем. У лікарнях і моргах існує можливість одержати зразки тканин або крові померлих родичів, придатних для проведення аналізу ДНК. Проведені за останній час дослідження підтвердили можливість визначити вірогідність батьківства за допомогою ДНК, що одержана з багатьох різноманітних джерел.

Однак, якщо одержати зразки ДНК від гаданого батька абсолютно неможливо, тестування з участю інших родичів може виявити наявність біологічного зв’язку з рідним братом гаданого батька. У такому випадку, звіт генетичного тесту, зазвичай, визначить вірогідність біологічної спорідненості і надасть вам результат, аналогічний результату тесту генетичної реконструкції.

Обмеженням для застосування такого «двоюрідного» тестування є те, що доля загальних маркерів ДНК у генетичних профілях дядька/тітки і племінника/племінніці складає приблизно 25%. Оскільки ми успадковуємо ДНК від батьків випадковим чином, ми не маємо наперед визначеного набору маркерів ДНК, які були передані від кожного з батьків кожній їх дитині – рідні брати і сестри можуть мати у своїх ДНК значну кількість маркерів, що не співпадають. Це ускладнює можливість переконливого доведення наявності біологічної спорідненості.

Коли гаданий батько не доступний для тестування, потрібно залучити до дослідження  інших біологічних родичів, для того щоб підвищити точність результатів тесту ДНК, в тому числі також мати дитини.  Її участь у дослідженні дозволить визначити приналежність половини генетичного профілю дитини, успадкованого від батьків, тим самим виділити саме ті гени, які дитина одержала від батька і полегшити ідентифікацію наявності цих генів у ДНК біологічних родичів, що забезпечить більш точні результати тестування. Потенціал переконливості результатів у генетичній реконструкції збільшується відповідно до збільшення кількості доступних для тестування членів родини з суміснім біологічним родоводом, що прийматимуть участь у тестуванні.

Складні випадки для виконання реконструкції

Якщо кількість доступних для тестування вкрай обмежено, у деяких випадках може бути корисним додаткове тестування більшої, у порівнянні із стандартною, кількості генетичних маркерів. DDC розробив панелі генетичних маркерів для комплексних досліджень родинної спорідненості, які містять додаткові локуси для порівняння ДНК учасників. Крім цього, можуть бути корисними інші додаткові напрямки тестування, такі як дослідження локусів Y-STR, X-STR Mt-DNA. Ці тести є корисними для встановлення загальних чоловічих і жіночих родоводів.

Генетична Реконструкція

У процесі збирання зразків ДНК для тесту генетичної реконструкції використовується спеціальний ватний тампон, яким виконується мазок з внутрішньої сторони щоки, щоб зібрати клітини епідермісу. Цей метод є не інвазивним, тобто безпечним і безболісним, він простий у виконанні і спрощує транспортування зразків до лабораторії, у порівнянні з використанням зразків крові.

Всі зразки слід збирати з дотриманням вимог “Chain of Custody” (COC) – процесу, який гарантує, що результати тесту будуть визнані судами і іншими державними органами. Для виконання цієї процедури, замовнику необхідно звернутися до сертифікованої незалежної третьої сторони, наприклад, місцевої лікарні або лабораторії.

При цьому вам буде запропоновано надати , у відповідності з вимогами СОС, документи для ідентифікації осіб, що прийматимуть участь у тестуванні:

  • Офіційне посвідчення особи (для дорослих), свідоцтво про народження/або картку соціального забезпечення (для неповнолітніх)
  • Фотокартку і відбитки пальців
  • Заповнений і підписаний формуляр ідентифікації клієнта та форму згоди на виконання тесту (форму згоди на виконання тесту від неповнолітнього учасника завіряється підписом його законного опікуна).

Share this Post
Email to a friendPost on FacebookPost to TwitterSubmit to DiggSave bookmark on deliciousFav it on Technorati