Акредитоване Тестування ДНК

Мобільний    location:

  1. Аналіз ДНК на отцовство
  2. Аналіз ДНК Дідусь/Бабусь
  3. Аналіз походження по ДНК
  4. Аналіз ДНК Брати/Сестри
Пояснення процесу тестування днк на батьківство (аналіз на батьківство)


ДНК
- це генетична модель, яка визначає біологічні характеристики людини. ДНК утримується в кожній клітці, що має ядро, людського тіла. Дитина успадковує половину своєї ДНК від матері й половину - від батька. Його унікальна комбінація ДНК при аналіз ДНК буде збігатися із ДНК його батьків.

Коли аналіз на батьківство показує, що ДНК дитини не збігається із ДНК передбачуваного батька, він виключений на 100% як біологічний батько дитини. Якщо ДНК дитини збігається із ДНК передбачуваного батька, ми можемо довести батьківство з імовірністю 99% і вище. Щоб порахувати ймовірність батьківства, спочатку проводиться забір клітин людини. У випадку самостійного забору матеріалу, клітки із внутрішньої сторони щоки беруться спеціальними паличками. У лабораторії ці клітки відділяються від палички. Потім виділяється ДНК із цих кліток, і розрізується на зразки фрагментів з ферментами. Ці фрагменти містяться в матрицю з гелем, у якій електричний струм переміщає фрагменти з гелем. Протягом  цього процесу ці фрагменти зазнають дії маркірованих проб ДНК.

Ці проби розпізнають і пов'язані з унікальним сегментом ДНК людини. Ключовим фактором у встановленні родинних відносин є те, що проби прив’язані до днк кожної людини.

Потім плівка проявляється, і виявляються чорні смуги там, де проби зв'язані з ДНК. Структура днк дитини унікальна - половина відповідає матері, і половина відповідає батькові. Якщо виявляється, що структура днк тестованого батька НЕ збігається із днк дитини, ця людина може бути остаточно виключена як батько дитини. Якщо структура ДНК ЗБІГАЄТЬСЯ, імовірність батьківства починає рости. Цей процес повністю повторюється кілька разів незалежно друг від друга в комплексному аналіз на батьківство. Виявляється багато різних проб, з різною структурою. Чим більше проб використовується, тим визначиніше буде результат.

Тестування ДНК - це науковий процес, і, як ви вже зрозуміли, дуже точний. DNA Dіagnostіcs Centre може виконати це високоспеціалізоване тестування по дуже прийнятній ціні, тому що має лабораторію із самими передовими технологіями. Ви можете покластися на результати аналізів з DNA Diagnostics Centre.

 

Пояснення аналізу на Батьківство   |    Послуги аналізів ДНК   |    Питання   |    Про нас   |    Контакти   |    Головна     DNA testing  DNA testing