Акредитоване Тестування ДНК

Мобільний    location:

  1. Аналіз ДНК на отцовство
  2. Аналіз ДНК Дідусь/Бабусь
  3. Аналіз походження по ДНК
  4. Аналіз ДНК Брати/Сестри
 

Передпологове Тестування ДНК На Визначення Батьківства
(тестування під час вагітності)

Компаниія DDC Ukraine тепер має можливість правильно визначити батьківство дитини перед ії народженням. Використовуючи високорозвинену наукову експертизу та обладнання, новий тип тестування на визначення батьківства під час вагітності, що пропонується компанієй, забеспечує високу точність, а також є безпечною для дитини і матері процедурою, тому що такий тип тестування не вимагає внутрішнього втручання. Для того щоб отримати бесплатну не зобов’язуючу до тестування консультацію, Ви можете зв’язатися з нашими консультантами та обговорити Вашу ситуацію. Дзвоніть нам за номером +38 044 578 05 00.

тест днк

 

 

--------- Види послуг по тестуванню на встановлення ---------
батьківства під час вагітності

 

 НОВА ПОСЛУГА : Встановлення батьківства під час вагітності без потреби внутрішнього  втручання  

Цей метод встановлення батьківства під час вагітності є найбільш точним методом тестування без потреби внутрішнього втручання. Складна технологія цієї методики включає в себе застосування технологіі ДНК мікрочіпів Однонуклеотидних Поліморфізмів (DNA SNP microarray), що зберігає та анлізує ДНК дитини, яке знаходиться в зразку крові матері.

  • Результат тестування надається швидко
  • Тестування потребує зразок крові матері а також зразок мазку с внутрішньої сторони щоки батька, чиє батьківство встановлюєтся тестуванням (ДНК дитини знаходиться в крові матері)
  • Тестування може проводитися від 9 тиждня вагітності і до кінця строку вагітності
  • Ми зможемо влаштувати прийом в лікаря для збору крові по домовленності

  Передпологове тестування (тестування під час вагітності) на встановлення батьківства по   зразкам Амніотичної рідини або зразкам воросинок хоріона (Amniocentesis or CVS)  

Встановлення батьківства проводитсья засобом тестування ДНК ненародженої дитини за зразками амніотичної рідини або за зразками ворсинок хоріона в залежності від строку вагітності. Обидва типа зраків для такого тестування можуть бути відібрані лише лікарем акушером або гінекологом у відповідному медичному закладі. Такий метод тестування надає результати високої точності, але обов’язково необхідно обговорити ризик можливих ускладнень з лікарем. Якщо у Вас з’явились питання стосовно цього методу тестування, будь ласка дзвоніть нам за номером + 38 044 578 05 00.


---------
Бескоштовна консультація експерта ---------


Ситуація у кожному конкретному випадку є суто індивідуальною і вимагає поради та допомоги екперта. Дзвоніть нам за номером +38 044 578 05 00 для отримання консультації від наших експертів щодо доступних для Вас методів тестування. Лабораторія компаніі DDC володіє сертифікацією ISO17025 і AABB, а також багатьма іньшими престижними акредитаціями.

Для конфіденціальної поради від наших експертів дзвоніть: +38 044 578 05 00

 

Швидкі Результати          Висока Точність             Сертифікація

 

----- Вартість Послуг Передпологового Тестування -----

Передпологове (під час вагітності) Тестування Без Потреби Внутрішнього Втручання

Для отримання консультації щодо процедури тестування без потреби внутрішнього втручання, а також щодо вартості тестування та процедури відбору зразків , будь ласка дзвоніть нам за вказаним номером.

Дзвоніть нам

  +38 044 578 05 00

Передпологове (під час вагітності) Тестування На Встановлення Батьківства За Зразками Амніотичної Рідини або Ворсинок Хоріона  

Для отримання консультаціі відносно цього типу тестування а також його вартості, будь ласка дзвоніть нам за вказаним номером..

Дзвоніть нам

  +38 044 578 05 00


Пояснення аналізу на Батьківство   |    Послуги аналізів ДНК   |    Питання   |    Про нас   |    Контакти   |    Головна     DNA testing  DNA testing