Акредитоване Тестування ДНК

Мобільний    location:

  1. Аналіз ДНК на отцовство
  2. Аналіз ДНК Дідусь/Бабусь
  3. Аналіз походження по ДНК
  4. Аналіз ДНК Брати/Сестри
Аналіз ДНК на батьківство (тест на родинний зв'язок)

Аналіз ДНК на батьківствоАналіз ДНК на батьківство (тест на родинний зв'язок) за допомогою DNA Dіagnostіcs Centre може допомогти Вам дозволити остаточно всі сумніви по питанню батьківства Вашої дитину.

Аналіз ДНК на батьківство (тест на родинний зв'язок) виконується шляхом порівняння профілю ДНК дитини й профілю ДНК передбачуваного батька (найчастіше й матері).тест на родинний зв'язок Оскільки дитина успадковує половину своєї ДНК від кожного передбачуваного біологічного батька, таке порівняння виявляє, чи могла  дитина успадкувати ДНК від передбачуваного батька. Якщо дві людини мають родинний зв'язок Батько- Дитина, їх профілі ДНК мають певні закономірності, пов'язані з генетичним спадкуванням.

Аналіз ДНК на батьківство, приватний або домашній аналіз ДНК, можна провести самостійно. Ми висилаємо набори для забору матеріалу тестуємим сторонам, і вони самостійно виконують забір матеріалу - мазок из порожнини рота для одержання зразків ДНК. У набір входить форма про згоду клієнта, яка заповнюється й відправляється в лабораторію разом зі зразками.

Якщо у вас є питання по аналізі ДНК на батьківство, будь ласка телефонуйте +38 044 578 05 00.

Щоб довідатися більше про аналіз ДНК на батьківство за допомогою DNA Dіagnostіcs Centre, перейдіть по посиланнях нижче.

Хто бере участь у тесті?

Як проводиться забір матеріалу для тесту ДНК?

Про що повідомлять Вам результати тесту ДНК?


Щоб замовити аналіз ДНК

Будь ласка зверніть увагу, що для аналізу ДНК необхідна згода всіх учасників тесту. Якщо дитина молодше 16 років бере участь у тесті, батько або інша особа з відповідальністю батька повинен дати згоду для тестування ДНК дитини.

 

Пояснення аналізу на Батьківство   |    Послуги аналізів ДНК   |    Питання   |    Про нас   |    Контакти   |    Головна     DNA testing  DNA testing